|
Bo się Sobolowi kończył i znowu z końcem sezonu się kończy.
Wogóle dla mnie to kuriozum jest i pisałem o tym wielokrotnie, jak można kadre kompletować, że w ciągu jednego okienka można stracić naraz 10 piłkarzy. CZyli pół kadry. Przecież nawet jak uznamy że z tych 10 tylko powiedzmy dwóch się nadaje to wiadomo że nie ma szans sprowadzić aż tylu na raz i jescze z każdym nowym trafić. Tak się nie buduje zespołu, ale przynajmniej zawsze wymówka będzie, że nie są zgrani.....
|