Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7257
Stary 31.10.2011, 15:24
mnemonic napisał(a):Wyświetl post
domin_czyzyny, rozumujemy w zupełnie innych kategoriach. Jeśli chcesz kontynuować tę dyskusję, napisałem do Ciebie na PW, ale nie zaśmiecajmy tego tematu.
dla Ciebie piłka, dla nas coś więcej... to nie znaczy, że mamy luzować... nie pouczaj, nie umoralniaj, nie forsuj swojego punktu widzenia o ile jest on niezgodny z filozofią zdecydowanej większości. Jeśli nie rozumiesz tego, to chociaż respektuj to, że inni widzą to inaczej niż ty, wtedy będziesz miał szacunek, nikt ci nie będzie dissował. Na meczach jest tak, bo tak jest i już, jeśli ci się nie podoba i chcesz zmieniać świat załóż stowarzyszenie a nie podważaj sensu życia tysiący ludzi.
skończcie temat i pozdrowienia
Ostatnio edytowane przez palikot : 31.10.2011 o godz. 15:26.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując