Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6811
Stary 31.10.2011, 15:15
Arked napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem jakby grała teraz Legia gdyby wywaliła Skorżę (co było prawie przesądzone). Ba, ciekaw jestem gdzie by była Wisła gdyby Skorża został i dostał wreszcie porządnych zawodników. Nie zrozumcie mnie źle, celem mojego posta nie jest rehabilitacja czy gloryfikacja Macieja Skroży ale raczej wskazanie korzyści płynących ze stabilizacji na fotelu trenera, bez względu na to czy to jest złotousty Maciek czy nie ustępujący mu w niczym Maaskant. Bierzmy przykład z lepszych od siebie (np. od APOEL-u). Jestem przekonany, że jeśli Maaskant zostanie to więcej na tym skorzystamy niż na zatrudnieniu nowego trenera. Ile razy już to przerabialiśmy?
Zdecydowanie sie z tym zgadzam..!
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując