Arked napisał(a):

|
Ciekaw jestem jakby grała teraz Legia gdyby wywaliła Skorżę (co było prawie przesądzone). Ba, ciekaw jestem gdzie by była Wisła gdyby Skorża został i dostał wreszcie porządnych zawodników. Nie zrozumcie mnie źle, celem mojego posta nie jest rehabilitacja czy gloryfikacja Macieja Skroży ale raczej wskazanie korzyści płynących ze stabilizacji na fotelu trenera, bez względu na to czy to jest złotousty Maciek czy nie ustępujący mu w niczym Maaskant. Bierzmy przykład z lepszych od siebie (np. od APOEL-u). Jestem przekonany, że jeśli Maaskant zostanie to więcej na tym skorzystamy niż na zatrudnieniu nowego trenera. Ile razy już to przerabialiśmy?
|
Zdecydowanie sie z tym zgadzam..!