Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1441
Stary 31.10.2011, 14:58
Według mnie, a mam Xboxa 360 juz od paru lat, jest ona lepsza od konsoli PS3.
Przede wszystkim :
- Łatwa i tania przeróbka
- co za tym idzie czas pobrania gry 8gb nie jest stosunkowo wielki
- PADY ! Lepszych padów jak do Xboxa nie znajdziesz i powiedzą Ci to nawet najbardziej zatwardziali fani Playstation.
- Nic, a nic nie różniąca się grafika, względem konsoli SONY ( Nasuwa sie tutaj pytanie, gdzie ta potęga CELL'a ? )
- Nie wierz w mit RROD ( Red Rings of death ), problem wyeliminowany ponad 2 lata temu wraz z nowymi układami Jasper
- Przystępna cena

Tak, te 4GB będą służyły wyłacznie do zapisu postępów w grze

Z tego, co się orientuje dysk do XBOXA można dokupić na własną rękę i jakiś ogromny kosz to nie jest.

Mimo wszystko, jeśli masz możliwośc kupna wersji slim z dużym dyskiem twardym, to się nie zastanawiaj, ani chwili.

Samo RROD to był błąd płyty głównej spowodowanej przegrzaniem się układu chłodzenia.
Ostatnio edytowane przez DeadOrAlive : 31.10.2011 o godz. 15:44.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując