John1906 napisał(a):

Mecz z ŁKS był dobry ? To ja nie mam pytań do Ciebie.
Powinno być 2:2 z beniaminkiem. Skończyło się 1;2 dzięki wiadomo komu, fart i tyle.
Ale co przerywać ? Bo ja nie widzę żadnego progresu w grze.
Widziałeś mecz z Legią ? Grali z nami jak chcieli, nie mieliśmy nic do powiedzenia w tym meczu, to pokazuje jaki progres zrobiła Legia, a jak my stoimy w miejscu dalej.
|
Obejrzyj ten mecz do bledu sedziego. Nie patrze na ten mecz przez pryzmat wyniku. Zdaje sie, ze w meczu z Legia gralismy zajebiscie oslabieni?