|
Bardzo smutno po takim wyniku. Nawet mi się nie chce czytać komentarzy i artykułów na ten temat, bo po co się dołować. Jak również wchodzić na to forum.
Z jasnych stron rzeczywistości:
- strata do czołówki nadal mała
- degrengolada w Cracovii jeszcze większa, więc jest na czym opierać optymizm przed następnym meczem
- Legia też wdupiła z Podbeskidziem na Łazienkowskiej, a zobaczmy jak teraz - 2 miesiace później - gra.
Z utęsnknieniem czekam na powrót do składu Małeckiego i Meliksona, bo jak grają ich zmiennicy każdy widzi.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|