Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 31.10.2011, 11:04
W meczu z Podbeskidziem komentatorzy mówili coś, że Wisła gra lepiej na wyjazdach niż na R22. Tymczasem na wyjazdach lepszy jest od Wisełki taki ŁKS... Co do meczu to możliwy jest każdy wynik a najbardziej prawdopodbne to: 0:0, 1:0 lub 0:1. Obie drużyny mało potrafią więc nie spodziewam się gradu bramek tylko topowa kopanina + przepychanie piłki + kopanie po kostkach na poziomie I-ligowym z obu stron.
Odpowiedz cytując