Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51707
Stary 31.10.2011, 11:02
@Feniks1983:
Ja również jestem zwolennikiem zaorania, ale obawiam się, że ani Cupiał się na to nie zgodzi, ani spora część kibiców/kiboli/pikników ( niepotrzebne skreślić ).
Odpowiedz cytując