Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6801
Stary 31.10.2011, 08:43
Zalezy co postrzegasz jako dobre spotkanie, dla mnie dobrze grali z lksem. Niech zbuduja ta druzyne, mysle ze byloby glupie przerywac w pol drogi...
Odpowiedz cytując