Temat
:
[13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka
Offline
#
29
30.10.2011, 23:28
Filmik z dnia dzisiejszego jak to żydki szykują się na derby...
http://www.youtube.com/watch?v=D204TT_Nd70
... w sumie taka koszulka fajnie by się paliła
You'll Never Walk Alone!
tedi100
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tedi100
Odwiedź stronę domową użytkownika tedi100!
Znajdź inne posty napisane przez tedi100