|
w normalnym cywilizowanym kraju zwalnia się trenera za mizerną postawę zespołu (i nie mówię tu o wynikach jakie osiągamy, bo te są farciane jak cholera), ale nie wolimy trzymać na etacie człowieka, który nie robi postępów, a drużyna przez niego prowadzona jest dokładnie w tym samym miejscu co rok temu... najbardziej boli to, że żeby nas ograć wystarczy ambicja i zaangażowanie... czyli elementarne cechy wolicjonalne, których u zawodnika Wisły nie uświadczysz...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|