Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
8551
30.10.2011, 22:41
Szczerze mówiąc myślę, że Fulham wyjdzie w pełnym składzie i odpowiednio zmotywowane porażką i czerwoną kartką u nas no i rezultat będzie wiadomy...
arti