Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 30.10.2011, 22:27
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
mozebyście tak skończyli najeżdzać na Maskanta. Maciuś skorża pokazał wam jak sie gra z lechem,legią i cracovią(oczywiscie za kadencji w Wiśle) wtedy wszystko było w dupe albo remis.A ZA ROBERTA: 4-0 Z LEGIĄ I 1-0 Z LECHEM ORAZ 1-0 Z CRACOVIĄ X2.Niedawno 1-0 do przodu z Lechem i teraz wtopa z legią.Wierze w Roberta i piłkarze wezmą sie za granie bo to potrafią)mecz z fulham 1-0) i zagrają na 10000 pro i będzie 0-2.!
A 4-0 z Legią to nie był Kasperczak ?
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując