rocco_1906 napisał(a):

jesli pytasz o pilke to ma w tym sezonie 44 lub 45 kolejek graja ten sezon poltora roku bo przechodza na system gry taki jak u nas i europie tj Jesien - Wiosna
|
Warto dodać że na wiosnę będzie podział na grupy - mistrzowską i spadkową - po 8 drużyna każda.