Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10343
Stary 30.10.2011, 21:39
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
jesli pytasz o pilke to ma w tym sezonie 44 lub 45 kolejek graja ten sezon poltora roku bo przechodza na system gry taki jak u nas i europie tj Jesien - Wiosna
Warto dodać że na wiosnę będzie podział na grupy - mistrzowską i spadkową - po 8 drużyna każda.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując