Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6787
Stary 30.10.2011, 21:28
Niestety, ale dzieję się tak jak kiedyś z Pogonią Ptak Szczecin. 99% zawodników u Nas to zagranica. Jak to ma się wszystko zgrać, poukładać? Nie ma szans na to i takie są rezultaty, że przegrywamy z pionkami ligi. Powiem szczerze: Zamiast 6-7 zawodników, którzy ostatnio kompromitują się w 1-wszym składzie, wpuścić 6-7 młodych zawodników z ME lub ławki rezerwowej - POLAKÓW. Moge się założyć, że gra będzie lepsza, wynik również. A i radość kibiców się zwiększy, bo wygrywa POLSKA Wisła.
Odpowiedz cytując