Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 30.10.2011, 21:28
Tak czy siak, karlejemy jako naród (zamiast 11 tys. na 11 listopada powinno być 111 tys). i karlejemy jako społeczeństwo.Wg. demografów ujemny przyrost i wyjazdy za granicę na stałe spowodują już niedługo spadek naszej liczebności do 30 mln.
Odpowiedz cytując