Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 30.10.2011, 21:15
Żeby tylko nasze gwiazdy nie zlekceważyły parchów ( ostatnie miejsce w tabeli i tylko jeden punkt na swoim kartoflisku może dzialać na wyobraznie) bo to może być zgubne derby to derby parchaci wiedzą,że dobry wynik z Wisłą może poprawić ich sytuacje i pewnie będą zmotywowani odpowiednio a jeszcze ich pan obieca ekstra premie jak ma w zwyczaju.
Nasi pewnie będą zmęczeni Londynem jednak będzie to ostatni mecz przed przerwą na reprezentacje więc mają dać z siebie wszystko na ten ostatni mecz bo w innym razie odradzam im wizyty w bonarce po ewentualnym olaniu derbów.
Ostatnio edytowane przez Romuald : 30.10.2011 o godz. 21:17.
Odpowiedz cytując