Aldek napisał(a):

Jedziecie po tym biednym Robercie więc podam Wam pewien przykład:
Wyobrazcie sobie,że Lech Legia Śląsk tracą tylu kluczowych zawodników ilu stracila Wisla ,więc tak
Wisła gra bez Meliksona Maleckiego Sobolewskiego +podstawowi rezerwowi Genkov Bunoza
Teraz pozbawiamy Naszych rywali trzech podstawowych ogniw które najbardziej odpowiadają Naszym kontuzjowanym.
Legia traci: Vrdoljaka (poziom Sobolewskiego) Radovicia ( poziom Meliksona) Rybusa ( poziom Małeckiego)
Lech traci Murawskiego (poziom Sobolewskiego) Stilicia (poziom Meliksona) Krivtsa ( poziom Małeckiego)
Śląsk traci Mile (poziom Meliksona) stracili Kazimierczaka (u nas tak kluczowy jest Sobol) Sobota ( poziom Maleckiego)
Podałem Wam te przykłady aby uświadomić jak ważnych zawodników straciliśmy gdyby Nasi główni rywale potracili powyższych zawodników to mam spore wątpliwości czy byliby na podium w chwili obecnej.
|
I dlatego oddajemy jeden strzał na bramkę w meczu z TSP ?
Mimo tych strat w zawodnikach, powinniśmy wygrać z nimi z palcem w d..., że już nie napisze o meczu z Limanovią wygranym ledwo, ledwo. No, ale trzeba mieć jakiś pomysł na grę, a Robert go nie ma.
Kibice jasno dają do zrozumienia, że mają dość Wisły Maaskanta, co widać po frekwencji.
Ok można jeszcze poczekać z miesiąc, może z 8 tys. będzie na stadionie, by oglądać tą wspaniałą grę drużyny RM.