Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6784
Stary 30.10.2011, 20:27
willow napisał(a):Wyświetl post
Zresztą, lepszy skład od nas ma moim zdaniem tylko amica i Legia. Więc o czym mowa?
Z Amicą przypominam wygraliśmy na luzie w Poznaniu. Teza więc że mamy gorszy od niej skład jest nieprawdziwa. Podobnie się ma rzecz z L. (owszem przegraliśmy ostatni mecz ale bez wielu piłkarzy z pierwszej11-tki.) Ciągle gramy bez Meliksona i Małeckiego, Sobolewskiego i Genkowa i ...Jovanovicia (choć nam zdrowiejei już coś tam wnosi do gry). Chciałbym zobaczyć te niby "lepsze" drużyny z takimi samymi lukami w składzie ... byłyby w środku tabeli.


Prawda jest więc taka że skład mamy nadal mocny, jednak ubytki zrobiły swoje. Wiosną będziemy dużo mocniejsi. Teraz chodzi o to aby mieć max. małą stratę do lidera. 4 punkty to max. i lepiej aby więcej nie było. Myślę że na koniec tej rundy (plus 2 mecze awansem) będzie punktowo lepiej niż teraz. Wiosną powinniśmy zdystansować resztę i MP jest nadal bardzo realne.

_______________

Pytanie podstawowe jednak brzmi czy z tym trenerem powinniśmy iść na wiosnę po MP. Myślę że odpowiedzi powinien udzielić sam trener poprzez końcówkę sezonu. Jaka gra, taka przyszłość trenera. Basałaj i My nadal powinniśmy dać mu szansę, ale prezes (Basałaj) już teraz powinien zastanawiać się nad innymi rozwiązaniami, dyskretnie ale jednak...

Póki co, kolejne mecze i kolejne szanse dla trenera i więcej takich spotkań jak z Fulham w Krakowie i Amicą w Poznaniu.
Ostatnio edytowane przez milosz : 30.10.2011 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując