Po fantastycznym strzale Vrdoljaka przypomniało mi się od razu to:
http://www.youtube.com/watch?v=7U6ms...ailpage#t=317s
Kuciak niestety to bardzo dobry łapacz, meczyk niezły, wynik też.
No i trawa w POZnaniu* nadal się nie ukorzeniła - pewno będą wymieniać w styczniu.