|
Kasa - to jedno.Druga sprawa dalsze walki.Promotorzy Pudziana jasno powiedzieli że jak nie pokona Thompsona to na lepszych rywali nie ma co liczyć.
A to porównanie z Adamkiem to jednak chyba niezbyt trafne.Adamek z Kliczko to jak Dawid z Goliatem.Pudzian z Thpmpsonem to jak Goliat z Goliatem.Z tym że Pudzian nie ma doświadczenia i wydolności w MMA a Thompson techniki.W każdym razie oby dwaj są "surowi" więc w rewanżu zadecyduje pewnie przypadek...
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
|