willow napisał(a):

|
Wszystkie informacje są nieoficjalne oprócz tych, które nie ukażą się na stronie oficjalnej. Proponuję więc, żebyśmy dyskutowali wyłącznie o rzeczach, które się tam ukazały.
|
Ok, ale na przyszłość nie dziel się z forum swoimi specyficznymi preferencjami seksualnymi. Czytają je także młodociani.
A na poważnie: żadnych rewelacji nie zdradziłeś. Bo i bez "nieoficjalnych" informacji wszyscy wiemy, że wydatek 1,6 mln € za 1 piłkarza to kosmos jak na polskie warunki. I Wisła do tej pory takich pieniędzy nigdy nie płaciła.
Stąd moja irytacja, bo takie nieoficjalne "rewelacje" to w istocie ponowne odkrycie Ameryki.