Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15267
Stary 30.10.2011, 19:59
willow napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie informacje są nieoficjalne oprócz tych, które nie ukażą się na stronie oficjalnej. Proponuję więc, żebyśmy dyskutowali wyłącznie o rzeczach, które się tam ukazały.
Ok, ale na przyszłość nie dziel się z forum swoimi specyficznymi preferencjami seksualnymi. Czytają je także młodociani.



A na poważnie: żadnych rewelacji nie zdradziłeś. Bo i bez "nieoficjalnych" informacji wszyscy wiemy, że wydatek 1,6 mln € za 1 piłkarza to kosmos jak na polskie warunki. I Wisła do tej pory takich pieniędzy nigdy nie płaciła.

Stąd moja irytacja, bo takie nieoficjalne "rewelacje" to w istocie ponowne odkrycie Ameryki.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując