Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6776
Stary 30.10.2011, 19:46
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie dostrzegasz jednej istotnej rzeczy , żaden z obecnych piłkarzy Wisły, poza Meliksonem (przy założeniu, że wszyscy byliby Polakami) nie załapałby się do przeciętnej reprezentacji Polski i to jest chyba najbardziej obrazowy przykład naszej recesji. Problem Maaskanta nie polega raczej na nieumiejętności zastąpienia, a braku odpowiedniego materiału ludzkiego.
I tego i tego. To, że ma kiepski skład, to jedno. Ale to, że nie potrafi z nim nic sensownego zrobić, to drugie. Zresztą, lepszy skład od nas ma moim zdaniem tylko amica i Legia. Więc o czym mowa?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując