Kurz napisał(a):

Nie dostrzegasz jednej istotnej rzeczy , żaden z obecnych piłkarzy Wisły, poza Meliksonem (przy założeniu, że wszyscy byliby Polakami) nie załapałby się do przeciętnej reprezentacji Polski i to jest chyba najbardziej obrazowy przykład naszej recesji. Problem Maaskanta nie polega raczej na nieumiejętności zastąpienia, a braku odpowiedniego materiału ludzkiego.
|
I tego i tego. To, że ma kiepski skład, to jedno. Ale to, że nie potrafi z nim nic sensownego zrobić, to drugie. Zresztą, lepszy skład od nas ma moim zdaniem tylko amica i Legia. Więc o czym mowa?