flamengista napisał(a):

Słuchaj, co robisz prywatnie z Bitonem i gdzie razem przebywacie mnie osobiście nie interesuje.
Ale bardzo nie lubię "nieoficjalnych" informacji. Na ogół to one są właśnie do d.py.
|
Wszystkie informacje są nieoficjalne oprócz tych, które nie ukażą się na stronie oficjalnej. Proponuję więc, żebyśmy dyskutowali wyłącznie o rzeczach, które się tam ukazały.