mitmichael napisał(a):

|
To trzeba bylo dodac, ze jest lepszy od Szczesnego gdy ten byl jeszcze w Legii. Bo teraz to Kuciak moze mu buty czyscic. Nie ma porownania bronienia strzalow Messiego czy Villi do bronienia strzalow zawodnikow z ligi polskiej
|
Hmm, jak przeszedł do Widzewa i Polonii wcale lepiej nie grał.
PS. Bo chyba nie piszesz o Szczęsnym, który grał w Młodej Legii i z niej poszedł do Arsenalu? On nie ma meczu rozegranego w pierwszym zespole Legii.