Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17432
Stary 30.10.2011, 19:31
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
To trzeba bylo dodac, ze jest lepszy od Szczesnego gdy ten byl jeszcze w Legii. Bo teraz to Kuciak moze mu buty czyscic. Nie ma porownania bronienia strzalow Messiego czy Villi do bronienia strzalow zawodnikow z ligi polskiej
Hmm, jak przeszedł do Widzewa i Polonii wcale lepiej nie grał.
PS. Bo chyba nie piszesz o Szczęsnym, który grał w Młodej Legii i z niej poszedł do Arsenalu? On nie ma meczu rozegranego w pierwszym zespole Legii.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując