|
Ludzie o co wy sie znowu spieracie. Gość chodzi na mecze Legii pewnie nie od wczoraj to chyba wie lepiej od Was bo ma przegląd bramkarzy w swoim klubie od kilku lat. Czy to takie ważne dla Was czy Kuciak, czy Szamotulski lepszy? Ważne, że dzisiaj najlepszy wynik z możliwych padł w Poznaniu, a Śląsk nadal liderem, Wisła też za dużo nie straciła.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 30.10.2011 o godz. 19:35.
|