Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17428
Stary 30.10.2011, 19:26
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Szczęsnego to nawet nie pamiętasz, więc co Ty możesz wiedzieć..

P.S. W Legii pogra max do 2013 roku. Potem tradycyjnie.
To trzeba bylo dodac, ze jest lepszy od Szczesnego gdy ten byl jeszcze w Legii. Bo teraz to Kuciak moze mu buty czyscic. Nie ma porownania bronienia strzalow Messiego czy Villi do bronienia strzalow zawodnikow z ligi polskiej. Muicha tez byl super bramkarzem, wyjechal i co sie z Nim stało? Siedzi i grzeje ławe
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 30.10.2011 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując