0 22 napisał(a):

Szczęsnego to nawet nie pamiętasz, więc co Ty możesz wiedzieć..
P.S. W Legii pogra max do 2013 roku. Potem tradycyjnie.
|
To trzeba bylo dodac, ze jest lepszy od Szczesnego gdy ten byl jeszcze w Legii. Bo teraz to Kuciak moze mu buty czyscic. Nie ma porownania bronienia strzalow Messiego czy Villi do bronienia strzalow zawodnikow z ligi polskiej. Muicha tez byl super bramkarzem, wyjechal i co sie z Nim stało? Siedzi i grzeje ławe