Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15263
Stary 30.10.2011, 19:25
willow napisał(a):Wyświetl post
Jak się wczoraj nieoficjalnie dowiedziałem, z Bitonem jesteśmy raczej w czarnej d.pie.
Nie ma szans na wykupienie Go, jeśli Belgowie nie zejdą poniżej miliona Euro.
A jeśli będzie dalej grał, jak gra, to Belgowie nie zejdą.
A jak przestanie dobrze grać albo złapie kontuzję, to z kolei nasi Go nie wykupią nawet, jeśli Belgowie trochę spuszczą...

Generalnie, du...a
Słuchaj, co robisz prywatnie z Bitonem i gdzie razem przebywacie mnie osobiście nie interesuje.

Ale bardzo nie lubię "nieoficjalnych" informacji. Na ogół to one są właśnie do d.py.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując