willow napisał(a):

Jak się wczoraj nieoficjalnie dowiedziałem, z Bitonem jesteśmy raczej w czarnej d.pie.
Nie ma szans na wykupienie Go, jeśli Belgowie nie zejdą poniżej miliona Euro.
A jeśli będzie dalej grał, jak gra, to Belgowie nie zejdą.
A jak przestanie dobrze grać albo złapie kontuzję, to z kolei nasi Go nie wykupią nawet, jeśli Belgowie trochę spuszczą...
Generalnie, du...a
|
Słuchaj, co robisz prywatnie z Bitonem i gdzie razem przebywacie mnie osobiście nie interesuje.
Ale bardzo nie lubię "nieoficjalnych" informacji. Na ogół to one są właśnie do d.py.