Blaszczu16 napisał(a):

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...kowskiego.html
Rzeczywiście 0 22, takie interwencje jak ta powyżej nie są niczym szczególnym. Każdy by obronił, prawda? Byle jaki bramkarz. Za to "fantastyczne" interwencje Kuciaka stawiają go na pierwszym miejscu wśród bramkarzy ekstraklasy. Chłopie, dwa razy Krivets uderzył w niego i tylko wolej Rudnieva był godny podziwy i oklasków dla goalkeepera Legii. Nic specjalnego.
|
Ale o co Ci chodzi? Też mogę wrzucić obronę Kuciaka z Widzewem. Ważne, że w Moskwie się nie obsrał i Legii wybronił LE, a od pewnego czasu dzięki niemu Legia nareszcie gra w obronie pewnie. Innym tego zabrakło i LM odjechało.
"Nic specjalnego". To tak jakbym ja napisał 'nic specjalnego' o Meliksonie. Rozumiem, że jesteśmy z innych klubów, ale nie róbmy jaj i wiochy.
mitmichael napisał(a):

Jakby byl lepszy od Szczesnego i Fabianskiego to na pewno niegralby w Legii Rozbawiłes mnie tym teksem.
|
Dla mnie Fabiański to nigdy nie był poważny bramkarz. Beznadziejny na przedpolu. Zresztą Anglicy też już się połapali.
Szczęsnego to nawet nie pamiętasz, więc co Ty możesz wiedzieć..
P.S. W Legii pogra max do 2013 roku. Potem tradycyjnie.