0 22 napisał(a):

Kuciak na pewno jest lepszy od Szamotulskiego, Robakiewicza i Fabiańskiego. Prawdopodobnie jest też lepszy od Szczęsnego czy Kowalewskiego lub Stanewa. Boruc to Boruc, on się w kategorii lepszy/gorszy nie mieści, bo to kibol Legii
|
Jakby byl lepszy od Szczesnego i Fabianskiego to na pewno niegralby w Legii

Rozbawiłes mnie tym teksem.