Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17426
Stary 30.10.2011, 19:22
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Kuciak na pewno jest lepszy od Szamotulskiego, Robakiewicza i Fabiańskiego. Prawdopodobnie jest też lepszy od Szczęsnego czy Kowalewskiego lub Stanewa. Boruc to Boruc, on się w kategorii lepszy/gorszy nie mieści, bo to kibol Legii
Jakby byl lepszy od Szczesnego i Fabianskiego to na pewno niegralby w Legii Rozbawiłes mnie tym teksem.
Odpowiedz cytując