Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17423
Stary 30.10.2011, 19:16
Tego Legii brakowało w zeszłym sezonie kiedy grała z tym chorwackim pajacem i Skabą na bramce. Człowieka który w kluczowych momentach uratuje tyłek i swoją postawą zarazem doda zespołowi pewności siebie.
Odpowiedz cytując