Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11158
Stary 30.10.2011, 19:12
W pierwszej kolejności pozbyłbym się z zespołu Bunozy, Diaza, Jaliensa, Lameya i Paljicia.

Ja bym jeszcze Kirma,Gargule i Chaveza ... ale podstawowe pytanie : czy znajdzie sietaki sam jelen jak wlodarze Wisly ktory chcialby tych cieniasów kupic ? ... i nie mowcie ze Bunoze trzeba zostawic bo jak widze tego chlopaka to sie zastanawiam czy jemu ktos nie zrobil krzywdy wmawiajac Mu zeby zostal zawodowym pilkarzem - popatrzcie na koordynacje ruchowa tego kolesia .... sory ale nie mam pojecia jak Gordan skonczyl szkole zaliczajac co rok WF
Odpowiedz cytując