|
Wg transfermarkt po sezonie kończą się kontrakty: Kurto, Czekaj, Diaz, Sobolewski, Lamey, Nunez, Jirsak i Paljic. Mam nadzieje że z tej grupy zostaną tylko trzej pierwsi. Do sprzedania o ile znajdą się chętni frajerzy do ich kupna: Małecki, Kirm + pozbyć sie Jaliensa. Konieczne transfery: PO, 2x ŚO, 2x LO, PP, ŚP.
|