Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11157
Stary 30.10.2011, 19:11
Wg transfermarkt po sezonie kończą się kontrakty: Kurto, Czekaj, Diaz, Sobolewski, Lamey, Nunez, Jirsak i Paljic. Mam nadzieje że z tej grupy zostaną tylko trzej pierwsi. Do sprzedania o ile znajdą się chętni frajerzy do ich kupna: Małecki, Kirm + pozbyć sie Jaliensa. Konieczne transfery: PO, 2x ŚO, 2x LO, PP, ŚP.


Odpowiedz cytując