Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
17417
30.10.2011, 19:07
Tym bardziej strasznie daliśmy dupy przegrywając wczoraj. Mogliśmy odskoczyć i nie oglądać się.
A Vrdoljak zrobił klasycznego "kirma", musieli chyba ostatnio jakąś rozmowę odbyć.
Luk_Biala_Gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk_Biala_Gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Luk_Biala_Gwiazda