Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17417
Stary 30.10.2011, 19:07
Tym bardziej strasznie daliśmy dupy przegrywając wczoraj. Mogliśmy odskoczyć i nie oglądać się.

A Vrdoljak zrobił klasycznego "kirma", musieli chyba ostatnio jakąś rozmowę odbyć.
Odpowiedz cytując