|
Remis to wszystko, na co było nas stać dziś - jedyne pocieszenie w tym, że mimo iż czym bliżej bramki Lecha tym gorzej wyglądała gra, to 2 setki były; ale gdybyśmy to wygrali po takim meczu to dopiero byłby fuks nad fukse...
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
|