Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11152
Stary 30.10.2011, 18:53
No pewnie, jeszcze pożegnajmy Małego, Kurto, Sobola, Wilka, Gułę, Boguskiego, Bruda, Czekaja a prezesem niech zostanie jakiś holender to frekfencja na meczach będzie powalająca...
Odpowiedz cytując