Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 30.10.2011, 18:37
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę spodziewałeś się czegoś innego w obecnej sytuacji kadrowej (chodzi i o kontuzje i o braki). Widziałem mecz Podbeskidzia z Legią i wiedziałem, że będzie bardzo ciężko, jeśli zagrają podobnie, tym bardziej, że Ilievowi przydałoby się jakieś przetaczanie krwi, a Nunez, Garguła, Kirm i Boguski nie nadają się do prowadzenia ataku pozycyjnego.
Tak, oczywiście. Spodziewałem się trudnego meczu, bo Podbeskidzie nam "nie leży", jak wcześniej Odra Wodzisław.

Ale co innego przegrać po walce, po zmarnowaniu kilku dobrych sytuacji strzeleckich. Po obiciu słupków/poprzeczek.

Ale my w tym meczu byliśmy o klasę gorsi, nie mieliśmy żadnej sytuacji 100%. To dno dna. I to jest niestety spore zaskoczenie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując