Kurz napisał(a):

|
Naprawdę spodziewałeś się czegoś innego w obecnej sytuacji kadrowej (chodzi i o kontuzje i o braki). Widziałem mecz Podbeskidzia z Legią i wiedziałem, że będzie bardzo ciężko, jeśli zagrają podobnie, tym bardziej, że Ilievowi przydałoby się jakieś przetaczanie krwi, a Nunez, Garguła, Kirm i Boguski nie nadają się do prowadzenia ataku pozycyjnego.
|
Tak, oczywiście. Spodziewałem się trudnego meczu, bo Podbeskidzie nam "nie leży", jak wcześniej Odra Wodzisław.
Ale co innego przegrać po walce, po zmarnowaniu kilku dobrych sytuacji strzeleckich. Po obiciu słupków/poprzeczek.
Ale my w tym meczu byliśmy o klasę gorsi, nie mieliśmy żadnej sytuacji 100%. To dno dna. I to jest niestety spore zaskoczenie.