Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51701
Stary 30.10.2011, 18:20
Każdy tutaj kara i karci drużynę za stare lata i błędy i teraz te wszystkie bolączki wychodzą...
Zawodnicy ,którzy kreują grę nie grają bo są połamani i nie ma ich kim zastąpić.
Szerokiego dobrego składu nie da się zbudować w jeden sezon , nie łudźcie się a Ci którzy są tu od lat i ten niby szeroki skład stanowią nie dają odpowiedniej jakości
Odpowiedz cytując