Zizou1906 napisał(a):

|
Już pisałem - Fornalik z Ruchu , czemu ? Bo z niczego potrafi zrobić drużynę - brak budżetu na transfery ,a mimo to zespół gra bardzo dobrze i stawia na polaków !
|
Pełne poparcie to jest gość, który trenuje jedną z najbiedniejszych drużyn- pokroju Polonii Bytom, z podobną ilością kibiców i tworzy drużynę, która gra naprawde dobrze.