Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6768
Stary 30.10.2011, 18:05
Zizou1906 napisał(a):Wyświetl post
Już pisałem - Fornalik z Ruchu , czemu ? Bo z niczego potrafi zrobić drużynę - brak budżetu na transfery ,a mimo to zespół gra bardzo dobrze i stawia na polaków !
Pełne poparcie to jest gość, który trenuje jedną z najbiedniejszych drużyn- pokroju Polonii Bytom, z podobną ilością kibiców i tworzy drużynę, która gra naprawde dobrze.
Odpowiedz cytując