Emenems81 napisał(a):

|
Wyjątkowo mam zamiar obejrzeć cały mecz Lecha z Legią, dla nas najlepszy jest remis, ale obawiam się, że Amikorze minimalnie, ale jednak wygrają..
|
Remis nie do końca. Legia ma mecz zaległy czyli teoretycznie może nam wirtualnie odjechać na 4 pkt. Więc chyba jednak lepiej żeby wygrała Amica POZnań.