Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17402
Stary 30.10.2011, 17:24
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Wyjątkowo mam zamiar obejrzeć cały mecz Lecha z Legią, dla nas najlepszy jest remis, ale obawiam się, że Amikorze minimalnie, ale jednak wygrają..
Remis nie do końca. Legia ma mecz zaległy czyli teoretycznie może nam wirtualnie odjechać na 4 pkt. Więc chyba jednak lepiej żeby wygrała Amica POZnań.
Odpowiedz cytując