www.youtube.com/watch?v=Qdt9eTE3pyQ
Z rozmowy Bosaka z tym typem proponuje pokazywac wszystkim niekumatym rzucajacym sloganom o faszystach i blokujacych ich milych mlodziencach fragment od 8:30. Gosc posrednio przyznaje sie ze on najchetniej to by do uczestnikow marszu strzelal.
I druga sprawa, ze wzgledow zawodowych studiowalem ostatnio KPA, a tam taki oto nowey zapis:
art. 82
Świadkami nie mogą być:
1) osoby niezdolne do spostrzegania lub komunikowania swych spostrzeżeń,
2) osoby obowiązane do zachowania tajemnicy państwowej i służbowej na okoliczności objęte tajemnicą, jeżeli nie zostały w trybie określonym obowiązującymi przepisami zwolnione od obowiązku zachowania tej tajemnicy,
3) duchowni co do faktów objętych tajemnicą spowiedzi.
Czy ktos kumaty w przepisach moze stwierdzic dak to sie ma do nowej ustawy o dostepie do informacji publicznej (tzn. braku takowego)? Bo to wyglada na prosty zabieg, utajniamy cos a potem nawet nas spytac nie mozecie co i dlaczego...