Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14776
Stary 30.10.2011, 17:15
www.youtube.com/watch?v=Qdt9eTE3pyQ
Z rozmowy Bosaka z tym typem proponuje pokazywac wszystkim niekumatym rzucajacym sloganom o faszystach i blokujacych ich milych mlodziencach fragment od 8:30. Gosc posrednio przyznaje sie ze on najchetniej to by do uczestnikow marszu strzelal.

I druga sprawa, ze wzgledow zawodowych studiowalem ostatnio KPA, a tam taki oto nowey zapis:

art. 82
Świadkami nie mogą być:

1) osoby niezdolne do spostrzegania lub komunikowania swych spostrzeżeń,

2) osoby obowiązane do zachowania tajemnicy państwowej i służbowej na okoliczności objęte tajemnicą, jeżeli nie zostały w trybie określonym obowiązującymi przepisami zwolnione od obowiązku zachowania tej tajemnicy,

3) duchowni co do faktów objętych tajemnicą spowiedzi.


Czy ktos kumaty w przepisach moze stwierdzic dak to sie ma do nowej ustawy o dostepie do informacji publicznej (tzn. braku takowego)? Bo to wyglada na prosty zabieg, utajniamy cos a potem nawet nas spytac nie mozecie co i dlaczego...
Ostatnio edytowane przez orzeu : 30.10.2011 o godz. 17:20.
WISŁA PANY !!