Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6765
Stary 30.10.2011, 16:33
Agnieszka 1906 napisał(a):Wyświetl post
No tak, biedny Maaskant nie ma materiału ludzkiego... Dobrze, że w ŁKS-ie mają a tymbardziej w Podbeskidziu. Fajnie też, że Lechia i Jagiellonia dysponują świetnymi składami (nasz się nie umywa!). Nie wspomnę nawet o Śląsku, bo tam Lenczyk to ma asów, że ho ho!
Pisalem wyraźnie, ale chyba nie chciało się wam czytać:
nie rozwalajcie mnie tekstami, że Kasperczyk potrafił z danego mu materiału stworzyć drużynę, która pokonuje mistrza Polski. A najbardziej rozwalił mnie koleś, ktory nawołuje: zatrudnijmy Kasperczyka. Lub inny, ktory po serii fartownych zwycięstw Korony woła: zatrudnijmy Ojrzyńskiego. Ani Podbeskidzie ani Korona nie grają w piłkę. A kiedy grają zbierają bęcki. Chcecie zatrudnić trenera, który z Wisły zrobi Podbeskidzie czy Koronę?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując