BBudowniczy napisał(a):

|
I wlaśnie ostatnie lata ściągamy zagranicznych pilkarzy, a LM i ladnej gry jak nie bylo tak nie ma,a takiej kaszanki jak ostatnio nie widzialem od lat. Ale ważne dla Ciebie pewnie Piotsonie jest nie to że dostają w d.. od Podbeskidzia, tylko że są tacy fajni, zagraniczni, "amerykanscy".
|
Nie chodzi o to żeby ściągać Polaków, czy zagranicznych grajków. Wisła Kraków potrzebuje po prostu dobrych piłkarzy...
W Polsce ciężko ich znaleźć dlatego trzeba ich wyszkolić... a wiadomo jak z tym jest w naszym klubie.
Sytuacja nie jest tragiczna jak wielu z was opisuję. Mamy kilku dobrych zawodników ale wciąż potrzebne są wzmocnienia.
Warto tutaj zacytować słowa Bogdana Basałaja: P
roces przebudowy drużyny zakończy się wtedy kiedy drużyna osiągnie odpowiedni poziom sportowy a na meczach Wisły będzie pełny stadion.
Trzymam za słowo panie prezesie. Jak na razie brak konkurentów w sprawie obiecywanej bazy treningowej, żałosny marketing na który miał być podobno kładziony nacisk, no i przede wszystkim kiepska drużyna.