Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51697
Stary 30.10.2011, 16:09
A była Liga Mistrzów z Polakami w składzie?
Nie pisałem nigdzie, że fajnie jest mieć zagranicznego, bo mając do wyboru dwóch równorzędnych piłkarzy, zawsze będę wolał Polaka.
Tylko jest problem dobrzy Polacy nie grają w polskiej lidze, są przeciętni których wycenia się na 1 mln Euro(!),
a ci co grają zagranicą nie będą zainteresowani gwałtowną zmianą zarobków by pokopać w polskiej lidze.
Dlatego, żeby mieć niezłych Polaków w składzie trzeba zbudować akademię.
Odpowiedz cytując