|
A była Liga Mistrzów z Polakami w składzie?
Nie pisałem nigdzie, że fajnie jest mieć zagranicznego, bo mając do wyboru dwóch równorzędnych piłkarzy, zawsze będę wolał Polaka.
Tylko jest problem dobrzy Polacy nie grają w polskiej lidze, są przeciętni których wycenia się na 1 mln Euro(!),
a ci co grają zagranicą nie będą zainteresowani gwałtowną zmianą zarobków by pokopać w polskiej lidze.
Dlatego, żeby mieć niezłych Polaków w składzie trzeba zbudować akademię.
|