Agnieszka 1906 napisał(a):

|
No tak, biedny Maaskant nie ma materiału ludzkiego... Dobrze, że w ŁKS-ie mają a tymbardziej w Podbeskidziu. Fajnie też, że Lechia i Jagiellonia dysponują świetnymi składami (nasz się nie umywa!). Nie wspomnę nawet o Śląsku, bo tam Lenczyk to ma asów, że ho ho!
|
Gdybyśmy walczyli o miejsca 5-8 nie byłoby problemu. mamy na to potencjał ludzki

. Wystarczy tylko nie grać w piłkę, zapierdalać po boisku, grać całą drużyną w obronie i czekać na kontry lub stałe fragmenty. Tylko że tak nie da się zdobyć MP. Wisła tymczasem jest ciągle na "musiku", musi wygrywać, musi atakować, musi się odkrywać. To podstawowa różnica. I sry, nawet z Podbeskidziem, nie da się wygrać z Kirmem w obecnej formie, Boguskim i Gargułą w składzie.