Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6761
Stary 30.10.2011, 16:01
Jakieś brednie niektórzy piszą, że zgrać się musi Wisła, a na to potrzeba czasu. Legia też wymieniła pół składu i jakoś się zgrali po 2-3 miesiącach. Po drugie jak na MP mamy tragiczną obronę, co mecz kilka mega błędów w obronie. Nie pamiętam już kiedy zagrali w miarę bezbłędnie w obronie. Po trzecie co ma zgranie drużyny do woli walki i ambicji piłkarzy, której niektórym brak.

Cytat:
Jeden celny strzał. Jeden celny to każdy z piłkarzy krakowskiego klubu – no, za wyjątkiem Pareiki – powinien oddać po pijaku. Tymczasem wiślacy byli tak bezradni, jak Franek Smuda pytany przez przechodnia: „What time is it?”. Ponieważ Bogusław Cupiał nie przepada za tego typu porażkami, jesteśmy ciekawi, co się wydarzy na przełomie grudnia i stycznia w klubie przy Reymonta. Nie jesteśmy pewni, czy Maaskant ma kontakt do grudnia, czy też obecna umowa po prostu umożliwia rozwiązanie właśnie w grudniu, ale słyszeliśmy, że w klubie panuje pewne niezadowolenie ze współpracy i że na wszelki wypadek analizowany jest rynek trenerski, a rozstanie z holenderskim narcyzem jest formalnie zimą możliwe. Chociaż gdybyśmy mieli obstawiać, to pewnie Maaskant jeszcze się uratuje, a raczej ktoś go uratuje przed gniewem Cupiała – np. Valckx albo Basałaj.

Olać Maaskanta, po prostu bajkopisarz – nie pierwszy i nie ostatni. Pisać bajki to nie przestępstwo, kilka osób dorobiło się na tym fortuny i powszechnego uznania, że wspomnimy tylko braci Grimm.

Z Wisłą jest jednak marnie, bo ta drużyna już dzisiaj wygląda źle, a zapowiada się, że wyglądać będzie tylko gorzej, bo do wymiany to tam jest z siedem pozycji. Jak wrócą Melikson i Małecki, to kilka meczów uratują, ale na dłuższą metę, to my tam solidnej budowy z fundamentami nie widzimy. Na jedenaście rozegranych w tym sezonie meczów, ile było naprawdę dobrych? Bo przecież nie ten dzisiejszy, nie z Legią, nie z Jagiellonią, nie z Widzewem, nie z Ruchem, nie z ŁKS-em, nie z Zagłębiem Lubin i nie z Koroną… No to odpada OSIEM. A jakość w meczach z Polonią czy nawet Bełchatowem też nie była taka, jakiej publika oczekuje. Porażająca statystyka. Osiem słabych meczów mistrza kraju – o ile życzliwie spotkań z Polonią i Bełchatowem nie zaliczymy do słabych – i z tą liczbą trudno polemizować.
cytat z Weszło
Ostatnio edytowane przez John1906 : 30.10.2011 o godz. 16:09.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując