Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51696
Stary 30.10.2011, 15:48
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Po co nam podróbki?
Chcecie Piechów, a potem macie żądania ładnej gry, wysokich wygranych i najlepiej LM.
Jeśli chcemy coś osiągnąć to tylko poprzez ściąganie zagranicznych piłkarzy, Polscy piłkarze są za słabi a jak już coś sobą reprezentują to są warci >1 mln Euro.
I wlaśnie ostatnie lata ściągamy zagranicznych pilkarzy, a LM i ladnej gry jak nie bylo tak nie ma,a takiej kaszanki jak ostatnio nie widzialem od lat. Ale ważne dla Ciebie pewnie Piotsonie jest nie to że dostają w d.. od Podbeskidzia, tylko że są tacy fajni, zagraniczni, "amerykanscy".
Odpowiedz cytując