Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6759
Stary 30.10.2011, 15:46
Romuald napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego nie było walki wczoraj? bo Maaskant nie ma już wplywu na drużyne!!! mam wrażenie,że znowu stał się tym miłym panem dla piłkarzy jakim był na początku pracy w Wiśle.
Piszesz o przerwie zimowej ,że to pomoże,a przecież była przerwa letnia i widzisz rożnice w stylu gry? bo ja nie widzę .Od roku nie radzimy sobie z pressingiem rywali dostaliśmy lekcje w zeszłym sezonie od Górnika dwa razy i od Podbeskidzia i co wczoraj powtórka z rozrywki Podbeskidzie zaatakowalo wysoko i oczywiście drużyna nie wie co ma grać .

Dodam jeszcze wkurzający fakt i wypowiedz na konferencji przed meczem z Podbeskidziem ( wygramy z Podbeskidziem i w Londynie i oczywiście derby) po ch... miesza te 3 mecze i deklaruje zwycięstwa skoro sytuacja kadrowa jest jaka jest a on bredzi o wygranej w Londynie i pózniej dziwić się,że ludzie są w szoku jak im oczy mydli na konferencjach .
Walka była, zabrakło umiejętności. Nie gramy najlepszego ataku pozycyjnego w najsilniejszym składzie, w tym, który wczoraj wyszedł na boisko, było to jeszcze mniej prawdopodobne.

W Londynie jest szansa, choćby na remis, bo role się odwrócą. To my będziemy Podbeskidziem, a oni Wisłą, wystarczy tylko zagrać konsekwentnie w defensywie .

Wracając jeszcze do wczorajszego meczu, nie da się nawet z beniaminkami wygrywać spotkań, tylko z jednym ofensywnym pomocnikiem z prawdziwego zdarzenia. Tym bardziej, że pomocnik ten nie tylko nie wytrzymuje 60 minut, ale i ma problemy z meczami co 3 dni. Wczoraj Iliew był ledwo ciepły już od początku i prawdę mówiąc chyba czeka już na przerwę zimową .
Odpowiedz cytując