Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka 1906
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6758
Stary 30.10.2011, 15:38
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
No popatrz jak sobie sam zaprzeczasz. W temacie o Maaskancie gdzie piszemy , że nie jest prawdą , że winny Maaskant(jedynie) i trzeba go zwolnić, Ty piszesz, że My piszemy bajki, nastepnie sama podajesz przykłady dlaczego to nie wina Maaskanta.
Nie ma obrońcy lewego, bo nasz klub przyjął taktykę ściągania zawodników na wypożyczenia, wolnych strzelców przed emeryturą itd. To nie wina trenera, ze nie ma kim grać.
Co do trenera grup młodzieżowych. Mniejsza co i kogo trenował. W trenowaniu młodzieży nie ma to chyba większego znaczenia. Przykład? Czy nazwa Polonia Białogon Kielce mówi ci coś? Nie? To spieszę poinformować, że wychowała braci Brożków. A to zwykły klub parafialny.
To co oglądamy jest pokłosiem tego, że jest brak ORGANICZNEJ pracy od wielu lat. Piszemy to zresztą w temacie o polityce finansowo-organizacyjnej od paru lat. Sukces teraz, już na wczoraj, kosztem trwałego,długofalowego rozwoju. 13 lat Cupiała i 25 trenerów już pewnie było. Pal licho jakby się nie sprawdzali. Ale w naszym klubi ciągle coś komuś nie pasowało. A to Kasperczak był zły, bo co to zaproblem wygrywać jak się jest Wisłą, a to Liczka niedobry, bo nie byl Kasperczakiem, Petrescu niedobry bo co znaczą wygrane po 1:0 czy 2:1 jak MY jestesmy Wisłą, awięc po 5:0 mam być itd dalej. Jakbym miał 15-17 lat to może bym pisał jak Ty. Ale mam nieco więcej więc trochę z szerszej perspektywy to umiem ocenić.
No tak, biedny Maaskant nie ma materiału ludzkiego... Dobrze, że w ŁKS-ie mają a tymbardziej w Podbeskidziu. Fajnie też, że Lechia i Jagiellonia dysponują świetnymi składami (nasz się nie umywa!). Nie wspomnę nawet o Śląsku, bo tam Lenczyk to ma asów, że ho ho!

O naszym koordynatorze szkolenia młodzieży chciałbym wiedzieć cokolwiek - gdzie trenował, jakie ma sukcesy, jakich piłkarzy wychował. O tym jegomościu nie znajdziesz nic, kompletny anonim ma kierować szkoleniem młodzieży w takim klubie jak Wisła?

Z tego co pamiętam Brożków wyciągnęliśmy z Polonii w wieku bodajże 14 lat - trudno powiedzieć, żeby to właśnie Polonia wychowała tych piłkarzy. Piłkarsko ukształtowała ich Wisła.
Odpowiedz cytując