Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6757
Stary 30.10.2011, 15:30
Ludzie o jakim zgrywaniu wy piszecie? Jak słysze ten argument to mam odruch wymiotny.Drużyna Maaskanta była budowana na tu i teraz i lepiej personalnie grać nie będzie, chyba że znowu będzie rewolucja kadrowa następna. Trzech podstawowych zawodników jest wypożyczonych (Biton, Nunez, Diaz) i już chyba każdy wie że nie ma szans ich wykupić. Kilku się kończą kontrakty Sobol, Paljic, Jirsak, Lamey. Kilku są już po drugiej stronie rzeki lub niedługo tam będą Jaliens, Pareiko, Iliev, Garguła.

Także na co my mamy czekać na jakie zgranie. Jak za runde pół składu nie będzie, a drugie pół będzie rozmyślać o emeryturze, a nie wynikach sportowych.

Starszy zespół od nas ma tylko Ruch i Podbeskidzie...
Ostatnio edytowane przez Baala : 30.10.2011 o godz. 15:35.
Odpowiedz cytując